Hudba je relax

House

Styl je založený na monotónním 4/4 taktu v rychlosti mezi 115 až 135 BPM. Základ skladby typicky vytváří bicí automat se zvýrazněným basovým bubnem (slangově „kopák“, velký buben) na každé době (celá nota) v taktu. Toto zvukové schéma vytvořili DJs začátkem 80. let 20. st. upravováním disco, soulových a funkových skladeb podkreslováním dynamickým a úderným zvukem typickým pro bicí automaty. Název House Music dostal styl podle dnes již neexistujícího chicagského klubu zvaného Warehouse; často se uvádí, že název vznikl tak, že se hrál na domácích večírcích (House party), kde se poprvé začaly míchat vinyly a také, že se dá skladba vytvořit „doma“ a to i bez hudebníků či hudebního vzdělání. Tyto faktory způsobily masové šíření bez závislosti na drahé studiové technice a nákladů na hudební vydavatelství.

David Guetta - She Wolf (Falling To Pieces) ft. Sia

See video

Singl "She Wolf (Falling To Pieces)" francouzského DJ  Davida Guetty se propracoval na 12 místo ve videích, které si lidé pouští v poslední době na youtube. Duet se zpěvačkou Siou propaguje reedici Guettova šestého alba "Nothing But The Beat". V klipu plném panenské přírody uvidíte samozřejmě vlčici. Klip byl donedávna nejhranější písní ve světových klubech.

Výstřel ve tmě
poslední, doznívající v prostoru
Kde mám začít?
Minulostí a štvanicí?

Gary Caos - Party People

Perfektní Housová pecka od Italského interpreta Gary Caos !! 

 

Powered by R4Zzy

Gary Caos je Tech-Housový interpret z Italského města Bologne. DJingu se věnuje od roku 1996 a jeho osobitý styl je často na 1. místech officiální sítě Beatport.

Pohotový funkový rytmus pecky Party People roztančuje Ibizu, Česko a vůbec obecně skoro celý svět !

Reklama

www.hiphopkemp.cz/

www.eposta.cz

Používáte email, který není právě ideální na zapamatování? 
A to proto, že na vašem oblíbeném freemailu už nebylo žádné pěkné slovo k mání?
Máme pro vás řešení !
Vytvořte si email na portále
www.eposta.cz !
Na obnoveném freemailu jsou volná jména a běžná slova k dispozici. Nic vám nebrání zdarma si založit email podle vašeho vkusu. 
Neváhejte a email si založte dřív, než to udělá někdo z vašeho okolí!!!

Přihlášení