Hudba je relax

Metal

Heavy metal je druh hudby, který se jako vymezený hudební styl objevil na přelomu 60. let a 70. let ve Velké Británii a Spojených státech. Kořeny má v hardrockových skupinách, které kombinováním blues a rocku vytvořily nový hudební styl, charakteristický používáním elektrických kytar a bicích, a také hlasitým a zkresleným zvukem. Podle serveru All Music Guide, "ze všech nespočetných forem rock and rollu, je heavy metal nejextrémnější, ať už z hlediska hlasitosti, mužnosti nebo teatrálnosti. Existuje množství variací heavy metalu, ale všechny se opírají o zkreslený zvuk kytar a kytarové motivy, zvané riffy. K tomu mírně kovově znějící baskytara a úderné tempo bicích."

Nightwish - Amaranth

See video

Pokud chcete si na vlastní oči i uši užít finské metalové legendy Nightwish, máte možnost při Benátské noci v Liberci. Server bezhudby.cz vám přitim nabízí vstupenku na všechny 3 dny o 390korun levnější. Neváhejte počet vstupenek je omezen a výčet vystupujících je obrovský !!!

Pokřtěn perfektním jménem
Pochybující svým srdcem
Osamělostí sám bez sebe

Válka mezi ním a dnem

Metallica - Nothing Else Matters

See video

Před časem jsme tu měli tuto skladbu od Apocalypticy. Tak dnes si dáme originál od legendy. Je to již téměř 32 let co tato americká thrash-metalová skupina vznikla v Los Angeles. Bubeník Lars Ulrich tehdy napsal inzerát do Los Angelských novin The Recycler: "Bubeník hledá ostatní metalové hráče, abychom mohli jamovat na hudbu skupin Tygers of Pan Tang, Diamond Head a Iron Maiden." Na inzerát poté odpověděli kytarista James Hetfield a Hugh Tanner ze skupiny Leather Charm. Ačkoliv se ještě nevytvořila skupina, Ulrich už požádal zakladatele vydavatelství Metal Blade Records Briana Slagela, jestli by nemohl nahrát skladbu pro novou komplaci vydavatelství zvanou Metal Massacre. Slagel souhlasil a Ulrich převědčil Hetfielda, aby zpíval a hrál na rytmickou kytaru. Skupina tedy byla oficiálně založena v řjnu 1981, pět měsíců poté, co se Ulrich a Hetfield poprvé setkali.

Tak blízko, bez ohledu na to jak daleko
Nemohlo by to být víc od srdce
Navždy věřit v to, co jsme
A na ničem jiném nezáleží

Nothing Else Matters - Apocalyptica

See video

Nothing Else Matters je jeden z největších hitů Metallicy. James napsal tuto píseň od srdce, je v ní úplně popsáno celé dění v Metallice od roku 1981 do současnosti. Finská hudební skupina Apocalyptica ji hraje na svá violoncella ...

Buldok R I P

See video

 Když koukám z okna tak jsme si vzpomněl na kapelu Buldok a jejich skladbu R.I.P. 

Kapela Buldok původem z Trutnova začala hrát v roce 1992 a její první album s

Reklama

www.hiphopkemp.cz/

www.eposta.cz

Používáte email, který není právě ideální na zapamatování? 
A to proto, že na vašem oblíbeném freemailu už nebylo žádné pěkné slovo k mání?
Máme pro vás řešení !
Vytvořte si email na portále
www.eposta.cz !
Na obnoveném freemailu jsou volná jména a běžná slova k dispozici. Nic vám nebrání zdarma si založit email podle vašeho vkusu. 
Neváhejte a email si založte dřív, než to udělá někdo z vašeho okolí!!!

Přihlášení