Hudba je relax

Pop

pop music je hudba obvykle s výraznou zpívanou melodií doprovázenou moderním způsobem. Nebývá na poslech příliš složitá, neboť hlavním cílem každé této písně je stát se hitem a zalíbit se co největšímu počtu posluchačů.

Xindl X - Čecháček a totáček

See video

„Tuhle písničku jsem napsal kvůli tendencím dívat se do minulosti skrz růžový brejle, říkat, že to tehdy bylo lepší a zapomínat na to, jak to doopravdy bylo. Takže myslím, že je určitě dobré si občas připomenout, jak to tehdy doopravdy bylo. A kdy je lepší čas, než na 25. výročí od doby, kdy jsme se zbavili totality?“ představil Xindl X písničku na premiéře v pražském kině Světozor.

Skladba Čecháček a totáček je už v pořadí třetím singlem z jarní desky Xindla X s názvem Čecháček Made.

Text:

Katy Perry - Dark Horse ft. Juicy J

See video

Katy Perry se ve svém posledním videoklipu „Dark Horse“ proměnila v Kleopatru. Děj klipu je o tom, že několik arogantních faraónů chce na Kleopatru zapůsobit. Přinášejí různé dary, ale žádný muž se nemůže vyrovnat egyptské královně. Ta se nakonec promění v třpytivý písek. Ze sarkofágu pak Juicy J zarapuje své verše.
Videoklip „Dark Horse“ třpytí pestrými barvami, blýská zlatem a drahým kamením. Singl produkoval Dr. Luke a Max Martin a je z platinového alba „Prism“.

Já věděla,
Že ses ke mně chystáš přijít
A tady jsi
Ale radši si vyber opatrně
Protože já...

Linkin Park x Steve Aoki - A LIGHT THAT NEVER COMES

See video

Borci z kapely Linkin Park to je jistota. Ve skladbě Light That Never Comes vystupují hostujícím electro performerem Stevem Aokim. Sice již zde nejsou tak tvrdí jako v počátcích kapely, ale pořád mají posluchačům co nabídnout.

Světlo které nikdy nepřijde.

Ne, neznáte mě,
prorazil jsem skrz mraky a oheň jenž je podemnou,
nechytíš mě, neudržíš mě,

Lady Gaga - Do What U Want ft. R. Kelly

See video

Lady GAGA už svůj přímočarý duet s R. Kellym "Do What U Want" protlačila na čela hitparád a boduje i v ČR. Na Evropě 2 je na prvním místě v Evropa 2 Music Chart. Videoklip k písničce ještě není a tak tu máte alespoň živé vystoupení

Cítím se dobře, chodím si sama
Ale potom si udělám výlet do sebe sama a padám

Nightwish - Bye Bye Beautiful

See video

Skupina vznikla v roce 1996Tuomas Holopainen, operní zpěvačka Tarja Turunen a kytarista Emppu Vuorinen společně nahráli demo, které podle první písně pojmenovali „Nightwish“.

Nakonec jsou kopce bez očí
Mají po krk kreslení tváře mrtvého muže červeně
Svou vlastní krví
 

Reklama

www.hiphopkemp.cz/

www.eposta.cz

Používáte email, který není právě ideální na zapamatování? 
A to proto, že na vašem oblíbeném freemailu už nebylo žádné pěkné slovo k mání?
Máme pro vás řešení !
Vytvořte si email na portále
www.eposta.cz !
Na obnoveném freemailu jsou volná jména a běžná slova k dispozici. Nic vám nebrání zdarma si založit email podle vašeho vkusu. 
Neváhejte a email si založte dřív, než to udělá někdo z vašeho okolí!!!

Přihlášení