Hudba je relax

RnB

Rhythm and Blues ( R&B, 'R'n'B či RnB), je široký termín, aplikovaný na populární hudbu, vytvořenou Afroameričany. Původně se termín užíval na styl hudby ze 40. let 20. století, kombinující prvky jazzu, gospelu a blues. Nejčastějšími nástroji původního RnB byly basová kytara, saxofon, bicí a klávesové nástroje.

Johny Machette - Stačí mi to nejlepší

See video

Jedna novinka z vod českého Rapu. Z tohodle klučiny, který bydlí kousek od Hradce Králové, se stává star. Klip byl na youtube zveřejněn 17.3. a dnes má již 70 000 shlédnutí a 3500 kladných hodnocení. Tak si ho pusťe i vy a chtějte taky jen to nejlepší :)

Ref.
Jsem skromnej, stačí mi to nejlepší,
abych byl upřímnej, málokdo je línější.

Alicia Keys - Girl On Fire

See video

Na 18 místě skladeb, které si lidé pouští poslední týden na youtube se objevila zpěvačka Alicia Keys, rodným jménem Alicia J. Augello-Cook (* 25. ledna 1981, Manhattan, New York, USA) je americká zpěvačka R&B a soulu, skladatelka, klavíristka, producentka, filantropka a příležitostná herečka a spisovatelka. Alicia prodala 28 milionů alb a singlů a vyhrála mnoho cen - devět cen Grammy, jedenáct cen Billboard Music Award a tři ceny American Music Award.

Ona je jenom holka a hoří
Žhavější než fantazie, delší než dálnice
Žije ve světě a ten svět hoří

will.i.am - Scream & Shout ft. Britney Spears

See video

will.i.am (vlastním jménem William Adams) je americký zpěvák, rapper, skladatel, producent a příležitostný herec. Je členem a spoluzakladatelem skupiny The Black Eyed Peas. Mimo to však Složil a nazpíval mnoho soundtracků k filmům, jako jsou například: Scary Movie, Garfield, Taxi, Shrek Třetí, Znovu 17, G-FORCE nebo Madagaskar 2: Útěk do Afriky. Pro poslední jmenovaný film nazpíval známou píseň I Like to Move It. Navíc si zde, co by dabér, střihnul roli hrocha Moto Moto. Daboval ptáka Pedro ve filmu Rio.

V klipu hostuje zpěvačka Britney Spears . Teto song byl mimo jiné číslo 1 na iTunes ve 22 zemích světa!

Pitbull - Get It Started (Official Lyric Video) ft. Shakira

See video

 Song "Get It Started" je typickou Pitbullovou hitovkou. Fanouškům by se měla líbit. Dá se totiž na ní opět skvěle tančit. Své body jistě získá i u příznivců půvabné latinskoamerické zpěvačky Shakiry, která má mimochodem na sociální síti Facebook druhý největší počet fanoušků. Před ní pouze barbadoská dračice Rihanna.

Text anglicky a pod tím česky :

Pitbull:

To these rappers
I apologize
I know it ain't fair,
Only ball I drop
New Years, Time Square

RITA ORA - How We Do (Party)

See video

Rita Sahatçiu Ora (* 26. listopadu 1990), známá jako Rita Ora, je britská zpěvačka, textařka a herečka. V roce 2009 vystupovala jako soutěžící v soutěži od BBC, Eurovision: Your Country Needs You. Později v tomto roce podepsala smlouvu s Roc Nation. Je kosovského původu.

And party and bullshit
And party and bullshit
And party and bullshit
And party and party

Reklama

www.hiphopkemp.cz/

www.eposta.cz

Používáte email, který není právě ideální na zapamatování? 
A to proto, že na vašem oblíbeném freemailu už nebylo žádné pěkné slovo k mání?
Máme pro vás řešení !
Vytvořte si email na portále
www.eposta.cz !
Na obnoveném freemailu jsou volná jména a běžná slova k dispozici. Nic vám nebrání zdarma si založit email podle vašeho vkusu. 
Neváhejte a email si založte dřív, než to udělá někdo z vašeho okolí!!!

Přihlášení