Hudba je relax

Novinky

Novinky z oblasti hudby

PSY - DADDY

See video

Zpěvák známý jako PSY opět vyráží a útočí na youtube uživatele s novou skladnou. Zda uspěje stejně jako s legendárním Gangnam Style je otázka. Nový klip Daddy na to sází. Za dva dny klip nasbíral 13 milionů zhlédnutí a jede dál. Téměř 300 000 uživatelům youtube se klip a skladba líní a jen 17 tisíc dalo palec dolu. No posuďtě sami.

Avicii - Wake Me Up

See video

Avicii se singlem "Wake Me Up", ve kterém mu hostuje čtyřiatřicetiletý americký zpěvák a rapper Aloe Blacc, dosáhl na první příčku hitparád v padesáti zemích. Mezi nejpopulárnějšími videi je tento song i na youtube, kde ho již vidělo na 115 milionů lidí ...

Cítím cestu skrze temnotu
Naváděný bijícím srdcem
Nemůžu říct, kde ta cesta bude končit

Ewa Farna - Znak

See video

 Znak je první polskou dospělou Ewinou písní. V červenci 2013 se točil ve Varšavě videoklip, ve kterém si mohli zahrát i Ewyni polští fanoušci.

 Idę sobię pustą drogą
Życie żyje obok mnie
O ou czuję, że donikąd mknę
Patrzę, w cieniu stoją buty
Widzę je jakby przez mgłę

Cesta - Richard Krajčo,Tomáš Klus

See video

Pokud patříte mezi příznivce skupiny Kryštof, tak jste určitě stihli zaregistrovat, že na jejich nové desce Inzerát, je píseň s názvem "Cesta", kterou Richard Krajčo nazpíval společně s Tomášem Klusem.

Tou cestou
Tím směrem prý bych se dávno
Měl dát. Když sněží, jde to stěží, ale sněhy pak tají

Britney Spears - Ooh La La

See video
Britney Spears, se v letošním roce hlásí o slovo se svým novým videoklipem. Ve skladbě ke šmoulí hymně "Ooh La La" si v klipu zahráli i zpěvaččiny synové Sean Preston a Jayden James. "Já měla Šmouly ráda vždycky, ale moji kluci je milují úplně nejvíc na světě," vysvětlila jedenatřicetiletá Britney Spears proč na tuto píseň kývla. Na serveru youtube klip za prvních šest dní vidělo 11 milionů a sto tisíc z nich dalo palec nahoru, že se jim skladba líbí.

Nemusíš vypadat jako filmová hvězda
Myslím si, že jsi dobrý tak jak jsi
Řekni mi, mohl bys se mnou utéct pryč?

Reklama

www.hiphopkemp.cz/

www.eposta.cz

Používáte email, který není právě ideální na zapamatování? 
A to proto, že na vašem oblíbeném freemailu už nebylo žádné pěkné slovo k mání?
Máme pro vás řešení !
Vytvořte si email na portále
www.eposta.cz !
Na obnoveném freemailu jsou volná jména a běžná slova k dispozici. Nic vám nebrání zdarma si založit email podle vašeho vkusu. 
Neváhejte a email si založte dřív, než to udělá někdo z vašeho okolí!!!

Přihlášení