Hudba je relax

Rock

Rock je žánr populární hudby, který se do hlavního proudu dostal v 60. letech 20. století. Má kořeny v rock and rollu, rhythm and blues a country hudby 40. a 50. let, ale je také ovlivněn folkem, jazzem a vážnou hudbou. Jako nástroje se nejčastěji používají elektrická kytara, baskytara, bicí nástroje a klávesové nástroje jako hammondovy varhany, klavír nebo od konce 60. let syntezátor. V rocku se často objevují kytarová, ale někdy i klávesová, saxofonová nebo harmoniková sóla.

Desmod - Nesmrtelni

See video

Mezi novinky slovenské skupiny Desmond patří píseň Nesmrtelní. Tato píseň je také titulní skladbou prvního slovenského 3D filmu  tak máte jedinečnou šanci na Benátské noci v Liberci. Server bezhudby.cz vám  nabízí vstupenku na všechny 3 dny o 390korun levněji. Neváhejte počet vstupenek je omezen a výčet vystupujících je obrovský !!!

V kole času stále dokola,
nepomôžu žiadne náreky,
zlý okamih, zlá doba, zlá voľba,
vtlačí pečať hriechú naveky.

Modrý pondělí - Argema

See video

Pokud si chcete užít tuto skvělou českou skupinu na živo  tak máte jedinečnou šanci na Benátské noci v Liberci. Server bezhudby.cz vám přitom nabízí vstupenku na všechny 3 dny o 390korun levnější. Neváhejte počet vstupenek je omezen a výčet vystupujících je obrovský !!! 

Modrý pondělí divnej byl včerejší den
padá kamení na mou hlavu jen

Iné Kafé - Růžová Zahrada

See video

Iné Kafé se dá poslouchatr. Pokud ho chcete zažít naživo - zakupte si u nás vstupenky na Benátskou noc v Liberci. Máte je s pořádnou slevou :)

Chcela by si vedieť prečo
ten ktorý ťa trápi nevolá
a ten čo ho máš na háku ťa otravuje dokola

Reklama

www.hiphopkemp.cz/

www.eposta.cz

Používáte email, který není právě ideální na zapamatování? 
A to proto, že na vašem oblíbeném freemailu už nebylo žádné pěkné slovo k mání?
Máme pro vás řešení !
Vytvořte si email na portále
www.eposta.cz !
Na obnoveném freemailu jsou volná jména a běžná slova k dispozici. Nic vám nebrání zdarma si založit email podle vašeho vkusu. 
Neváhejte a email si založte dřív, než to udělá někdo z vašeho okolí!!!

Přihlášení