Hudba je relax

Xindl X

Xindl X - Čecháček a totáček

See video

„Tuhle písničku jsem napsal kvůli tendencím dívat se do minulosti skrz růžový brejle, říkat, že to tehdy bylo lepší a zapomínat na to, jak to doopravdy bylo. Takže myslím, že je určitě dobré si občas připomenout, jak to tehdy doopravdy bylo. A kdy je lepší čas, než na 25. výročí od doby, kdy jsme se zbavili totality?“ představil Xindl X písničku na premiéře v pražském kině Světozor.

Skladba Čecháček a totáček je už v pořadí třetím singlem z jarní desky Xindla X s názvem Čecháček Made.

Text:

Anděl

See video

Jste milovníky skupiny Xindl X a rádi tuto hudbu posloucháte? Máte možnost přímo naživo při Benátské noci v Liberci. Termín této mega akce se již blíží a my pro vás máme stále ještě lístky se slevou 390Kč. Stačí si o ně napsat. Neváhejte!!!

 Jsem anděl, co tě dostal na povel
Ale mám-li tě vzít do nebe
Chci z toho něco pro sebe
Mám rád řeč těl a v kapse lubrikační gel

Xindl X - Dočasná svatá

See video

Nový rok Xindla X odstartoval rok 2013 singlem Dočasná svatá s novým klipem, v němž figuruje i Rosťa Novák z cirkusu La Putyka. Část klipu se natáčela přímo během představení Slapstick sonata. "Asi by bylo jednoduší dělat další a další kopie Anděla a Lásky v housce, ale mě by to nebavilo. Místo toho radši zkouším hledat nové polohy - jako je tato hořká milostná balada. Je to píseň o lásce. Teda spíš o nelásce. O tom, jaké to je, když si někdo myslí, že se zamiloval, ale ve skutečnosti mu jde jen o to, moct někoho přetvářet k obrazu svému. V klipu o tom vypráví příběh mladé akrobatky a jejího principála, který ji svou nevyslovenou láskou dusí. Já v tom příběhu hraju postavu, jež v jejich příběhu hodně zamíchá karty," říká Xindl X, který tentokrát zpívá na melodii Dalibora Cidlinského Jr.

Přilípnu nad tvou tvář
Plastovou svatozář
Dnes budeš má dočasná svatá
Představa hanbatá

Reklama

www.hiphopkemp.cz/

www.eposta.cz

Používáte email, který není právě ideální na zapamatování? 
A to proto, že na vašem oblíbeném freemailu už nebylo žádné pěkné slovo k mání?
Máme pro vás řešení !
Vytvořte si email na portále
www.eposta.cz !
Na obnoveném freemailu jsou volná jména a běžná slova k dispozici. Nic vám nebrání zdarma si založit email podle vašeho vkusu. 
Neváhejte a email si založte dřív, než to udělá někdo z vašeho okolí!!!

Přihlášení